Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! czytaj więcej.

Wyposażenie gastronomii A-Z Gastro


Grenke LeasingLeasing się opłaca. Jest atrakcyjną alternatywą dla zakupu za gotówkę, pozwala utrzymać płynność przedsiębiorstwa, być innowacyjnym oraz wprowadzać czołowe rozwiązania technologiczne.

Przy współpracy z naszym partnerem GRENKELEASING Sp. z o.o., umożliwiamy leasing  już od wartości zakupu 3 000 zł netto.


Jakie korzyści daje leasing?

  1. Pozwala utrzymać płynność. Leasing chroni kapitał i umacnia kondycję finansową firmy.
  2. Zapewnia bezpieczeństwo planowania. Stałe raty leasingowe są łatwe do przewidzenia.
  3. Umożliwia większe inwestycje, które mogą być wykonane już na wcześniejszym etapie. Niskie raty zamiast wysokich cen zakupu.
  4. Pomaga utrzymać elastyczność firmy, chroni kapitał własny i umacnia kondycję finansową wobec banku. Korzystanie z nowej technologii, jednocześnie poprawia wypłacalność firmy, wynik w bilansie oraz rating.

Chcecie dowiedzieć się więcej o leasingu. Zapraszamy na stronę naszego partnera GRENKE.


Kontakt:

Jeśli macie dodatkowe pytania, GRENKE jest zawsze do dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8.00 – 18.00,
Grenkeleasing sp. z o.o., ul. Gen. Wł. Sikorskiego 2-8 , 53-659 Wrocław
Małgorzata Lesiak
Tel.:  +48 71 785 51 74
Fax:  +48 71 785 51 84
GSM : +48 691 710 231
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


O GRENKE:

Firma GRENKELEASING Sp. z o.o. działa w ramach międzynarodowego koncernu GRENKELEASING AG z Baden-Baden, obecnego na niemieckim rynku finansowym od lat 70-tych.  

GRENKELEASING AG jest jedną z największych, niezależnych niemieckich firm leasingujących środki trwałe, niezwiązaną z żadnym producentem ani bankiem. Specjalizuje się w finansowaniu nowoczesnych technologii, w tym w szczególności sprzętu komputerowego i oprogramowania, sprzętu kserograficznego, fotograficznego, medycznego oraz telekomunikacyjnego. Aktywnie działa w ponad 20 krajach Europy.

A-Z Gastro - Wyposażenie gastronomii Opole, Sprzęt gastronomiczny Opole, Zaopatrzenie gastronomii Opole